Dijital Dünyada Güvenliği Sağlamanın En Kolay Yolu!

Uzaktan eğitim ve çalışma modelleri artık hayatımızın büyük bir parçası. İnternet ve buna bağlı kullandığımız cihazlar olmazsa olmazımız. Teknoloji hayatımızı kolaylaştırırken, bazı riskleri de beraberinde getiriyor. Siber riskler önümüzdeki dönemin en önemli konularından biri olarak öne çıkıyor. Dijital saldırılar her geçen gün artarken, Aksigorta bu konuda farkındalık sağlamak üzere harekete geçti. Bir sosyal sorumluluk projesi olan Dijital Güvenlik Platformu, uzman isimlerin desteğiyle seni, aileni ve işini dijital risklere karşı uyarmak ve korumak için hazırlandı. Platformumuzda yer alan video, eğitim ve dünyadan haberlerle dijital dünyaya dair bilgilerini genişlet, internet ağlarını ve cihazlarını güvenle kullan.

Haberleri Takip Edin

“Benim başıma gelmez” dediğin olaylar, bir yerde birinin başına geliyor.  Dijital dünyaya dair haberlerimizle bilgi sahibi ol, kendini güncel tut, risklere karşı duyarlılığını artır.

Ücretsiz Online Eğitimlere Katılın

Evde ve iş yerinde interneti, bilgisayarı, mobil cihazları güvenli şekilde nasıl kullanabilirsin? Dijital saldırılara karşı nasıl korunursun? Kişisel bilgilerini ve dosyalarını nasıl saklamalısın? Parolaların yeteri kadar güvenli mi? Bunların ve daha çok sorunun cevabı Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) uzmanlarının vereceği online eğitimlerde. Eğitimleri ister canlı olarak, ister hazır videolar aracılığıyla takip edebilirsin. Üstelik tamamı ücretsiz!

Videoları İzleyin

Platformumuzdaki videolar, dijital farkındalığını artırmak, zor bulduğun bazı konuları basit bir dille anlatarak seni, aileni ve işini dijital risklere uyarmak üzere tasarlandı. Basit ipuçlarını izle, öğren ve korkusuzca uygula!

İş Ortaklarımız